KEMAL KOLCUK


       

DETAYLI İLETİŞİM FORMU

Ofis Adresimiz

Tecerdağı Cad. Hacıtalipgüney Apt. No:75A

MYK NO

YB0106/17UY0333-5/00/482

TTYB NO
3404583

Hakkımda

1971 İstanbul doğumlu Balıkesir Gönenli 'yim.1989 yılından 2019 yılına kadar İstanbul'da  kendi mağazalarımın işletmesi ve yönetimini aynı zamanda Tahtakale ve İstoç Toptancılar çarşısı ile çalışarak Elektronik ve Elektrikli Ev Aletleri Tamir ve Satış-Bilgisayar ve Cep Telefonu Teknolojileri Tamir ve Satış-Bay Bayan Çocuk ve Ev Tekstilleri- Züccaciye-Hediyelik Eşya-Oyuncak -Bebe Gereçleri Kozmetik sektörlerinde Toptan,Perakende Ticareti ve Mağazacılık hizmetlerini verdim.
Artık bu bilgi ve tecrübelerimi emlak sektöründe değerlendirip sizlerle paylaşmak için, 2019 yılında gayrimenkul danışmanlığı sektörüne ilk adımımı attım ve Coldwell Banker Zen Kurumsal Ofis ailesine katıldım.
Coldwell Banker’ın 100 yılı aşkın deneyiminden yararlanmak adına birçok eğitim programına katıldım ve bu programları başarıyla tamamladım.
Bugün; Lüks Konut, Kentsel Dönüşüm, Kat Karşılığı Arsa Tarla Bağ Bahçe ve Ticari Gayrimenkul satış ve kiralama konularındaki uzmanlığımla ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkesiyle Coldwell Banker Zen Ofis bünyesindeki gayrimenkul danışmanlığı görevimi sürdürüyorum.

Saygılarımla,

Tüm Sosyal Medya ve İletişim

Bilgilerim İçin TIKLAYINIZ

 

Çalışma Geçmişi